Reakcia na: megusta #44793:
Tebe by som poradil aby si si poriadne pozrel že kto bude prevádzkovať tie reklamné LCD panely a na čo má slúžiť.. ? Už Ti to písal fragma v #44792, že to prevádzkovateľ MHD pravdepodobne za patričnú úhradu prenajme firme poskytujúcej reklamný priestor v prostriedkoch MHD, čiže asi potom je aj jasné, že čo sa tam bude vysielať. ? Tak nevidím dôvod, že prečo by ten reklamný prevádzkovateľ mal tam poskytovať info o MHD. Aj keď všetko je možné a prevádzkovateľ by s ním mohol dohodnúť aj takéto informácie ak by mal na tom záujem, ale to by ho najprv musel mať. ? ? A tu je ešte link na tú reklamnú firmu http://www.busmedia.sk/
fragma