Reakcia na: Petik #44774:
Kedysi (1-2 roky dozadu, neviem, ako v súčasnosti) skutočne ohrozovali obyvateľov Terasy DIVIAKY v hojnom počte (viď napríklad príspevok Nespokojnosť na banskabystrica.sk Doprava v meste), dokonca podľa jednej fotky z Kalinčiakovej bola na radvanskej strane "Radvanského kopca" večer pekná grupa diviakov (cca 9?). Kto viete viac, napíšte...
BB-Schuhu
http://www.mhdbb.sk/?id_menu=0&module_action__54803__id_info=19401#m_54803