Reakcia na: fragma #44764:
Prosim ta mohol by si mi vysvetlit problem s diviakmi? Uz tu o tom pises 2x, ja netusim, o co ide.
Bohuzial sa obavam ze dufat v rozum na VUCke je este vacsie sialenstvo ako dufat v rozum na meste (aj kde za tie mesacniky maju respekt! :)).
fragma