Reakcia na: 810zssk #44536:
Nema. Podla mna je klima pre cestujucich v MHD blbost. V primestskej ano ale v MHD? Ved MHD cestujes 10-15 minut, stale sa otvaraju dvere, cestujuci ti pootvaraju okna, takze pomer nakladov k prinosu pre cestujucich je biedny. A ani to neni extra zdrave.
LUK
Re #44521 BB-Schuhu: tam už boli schémy pred vyše rokom ? Schéma je aj v každej SORke.