Reakcia na: 810zssk #44536:
Nema. Podla mna je klima pre cestujucich v MHD blbost. V primestskej ano ale v MHD? Ved MHD cestujes 10-15 minut, stale sa otvaraju dvere, cestujuci ti pootvaraju okna, takze pomer nakladov k prinosu pre cestujucich je biedny. A ani to neni extra zdrave.
BB-Schuhu
Dnes som bol teda vyskúšať nový trolejbus. V podstate nemám námietky, tichý chod, príjemná jazda. Pokladňa namontovaná aj pri 3. dverách (avšak prelepená - mimo prevádzky).