Toto by mohol byť dobrý marketingový ťah ako prilákať ľudí naspäť z IAD do prostriedkov MHD.. http://www.zelpage.cz/zpravy/8213 ? Čo takto to skúsiť aj v BB na niektorej z liniek..? ? Ozaj, to vysielanie DVB-T čo svojho času testovali v nejakom voze, ešte funguje?
PIT
"Od 1. júna 2011 je zrušené predajné miesto DPMBB a.s. na Námestí slobody.
Žiadame cestujúcich MHD v Banskej Bystrici aby využili
predajné miesto SAD Zvolen a.s. na ulici 29. augusta č. 24".
Vzhľadom na to, že oficiálne sa nič nezrušilo, tak by si v tom knacli mal bez problémov vybaviť VŠETKY záležitosti DPMBB.