Reakcia na: mirkobb #44094:
Zhodou okolností som tento tvoj príspevok čítal, sediac v električke 9063 so slávnou WiFinou DPP. Považujem to za obsolútnu zbytočnosť a vyhadzovanie peňazí na peachoviny od kamarátov. Načo nám je WiFina v električke z WiFi routera pripojeného na CDMA modem? Dnes, keď má každý, kto to využíva, dátový paušál a moobil s GPRS/EDGE/3G?
Kami
Re #44079 BB-Schuhu: #3002 robili v BB (cislo 003), v Plzni len 3001 (002).
Co sa tyka evidencnych cisiel (EC), tak je zjavne ze na #3001 nacapili EC podla stareho vzoru. Ukazalo sa, ze novy dizajn si ziada inak umiestnit aj EC. Vysledok vidime na novsich trolejbusoch.