Reakcia na: expresbb #43990:
aby som sa opravil teda, tak takto :RS-1 pre Liberecký kraj 56,25 mil. Kč. za ks, RS-1 pre Vysočinu 51,76 mil. Kč. za ks a "bageta" 813+913 27 mil. Kč.
- 4 ks 813+913 za 108 mil. Kč = 2 ks RS-1 Liberecký kr. 112,50 mil. Kč = 2ks RS-1 Vysočina 103,52 mil. Kč. Čiže za 1ks RS-1 máme dve 813+913. Vyplatí sa však donekonečna oživovať zastaralé 810 na 813 ktoré sú kdesi na úrovni regio vlakov v Nemecku v 80-90 rokov (ani na tie 90. roky by som to už netipoval).
tak utorok teda sedí
mirkobb
Ešte jednu vec by som chcel ktorá nesúvisí s trolejbusom, a to že si bystrické vrabce sediavce na trolejových drôtoch čvirikali že náš Jurko by už mal byť titulovaný, a tak gratulujem. ? ?