Reakcia na: no.ev.di. #43794:
Predaj listkov u vodica zaviedlo vlastne az CSAD ZV. CSAD BB totiz zaviedlo len "doplnkovy predaj" u vodica. Velmi dobre si to pamatam! Akurat zhodou nejakych nahod po zavedeni doplnkoveho predaja postupne zmizli listky zo stankov a tiez automaty. Ale bolo by urcite paranoidne hladat v tom nejaky zamer:)

JJ
Spýtam sa inak:
Páčilo by sa ti (ako dopravcovi) vykonávať 1. a 2. pásmo za dotáciu A?
alebo
vykonávať 1. pásmo za dotáciu A a 2. pásmo za dotáciu B?
Podľa mňa je druhý variant z hľadiska príjmov ďaleko zaujímavejší