davam do pozornosti bystricoviny.
http://www.bystricoviny.sk/spravy/mhd-bude-v-roku-2011-pre-mesto-nakladnejsia-najma-kvoli-trolejbusom
http://www.bystricoviny.sk/spravy/mhd-bude-v-roku-2011-pre-mesto-nakladnejsia-najma-kvoli-trolejbusom

. Tu v BB kraji to tak nefunguje, že VUC si objedná. Tu to funguje systémom: SAD dačo predloží, a VUC to schváli. Aj keď by to malo fungovať systémom: Tu je CP a kto ho dokáže odjazdiť za takýchto podmienok, tak ten tam bude jazdiť. Ale to bude asi hudba budúcnosti.
draxter