Reakcia na: kvorka #43279:
keď to nakladajú na kamión tak použijú kamiónovú nákladnú dopravu ? takto po jednom to sa oplatí kamión, a keď viac vozov tak skôr vlak...naposledy som videl taký krásny obrázok nitrianskych van hoolov na vlakovej súprave ☺
kvorka
Rozmýšľanie typu nech sa to čo najskôr rozpadne je diletantstvom, pretože čo myslíš že bude potom meisto toho? A myslíš, že nám zase niekto prispeje z fondov na nejaké "fun-húly" nebodaj? ?