Nech je pravda na ktorejkolvek strane, forma protestu ktoru dopravcovia zvolili zodpoveda inteligencii rakuskych traktoristov, ktori v pravidelnych intervaloch blokuju hranice s juznymi Cechmi kvoli Temelinu. Uplne rovnaky princip -> znemoznime ludom, ktori nie su ani jednou stranou konfliktu, cestovat ako potrebuju.
Nerozumiem o co im ide. Ked si regiony neobjednaju dopravu vo "verejnom zaujme", tak ju mozu zrusit, nie? Odpadne im stratova cinnost a mozu sa venovat len ziskovej dialkovej doprave. ?
Príchod novej kĺbovej Karosy vyvolal nasledovné presuny vozov medzi vodičmi:
vodič z 036BM dostal 997BS.
Vodič z 26-02 dostal 036BM.
Vodič z 006AG (predtým 086AI) dostal 26-02.
všetci vodiči ostali na svojich obehoch.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Petik
Nerozumiem o co im ide. Ked si regiony neobjednaju dopravu vo "verejnom zaujme", tak ju mozu zrusit, nie? Odpadne im stratova cinnost a mozu sa venovat len ziskovej dialkovej doprave. ?