Reakcia na: Spirito #42853:
Nikto nic zasadne nenamieta proti meskaniam. Tie su pochopitelne a zdovodnitelne. Problem su predcasne odchody. Vo vacsine miest sa za predcasne odchody strhavaju premie. Potom nutnost pockat na odchod spoja podla CP pochopia aj vodici ako ty.
.. A prosimta prestan riešit blavu v sekcii BB trošku odveci nie ?.
810zssk
Pozri, moj nazor na predcasne odchody nezmenis, takze sa budeme bavit uplne zbytocne. Cize to navrhujem proste ukoncit.