Reakcia na: kallokallo1 #42835:
Problem neni v tom, ze ludia platia v peniazoch ktore maju, ale v tom, ze sa listky predavaju len u vodica. Keby sa predavali v automate alebo v novinovom stanku, tak by bolo uplne jedno, kto by cim platil.
JOSH