Reakcia na: 810zssk #42791:
minibusy maju dlhu trasu, takze obcas sa nejaky predcasny odchod moze stat. Ale nie je to pravidlo. Na trolejbusoch sa proti takemu neduhu bojovalo, uspesne. V DP sa naskokom predchadzalo aj cez chronometraz (spicka, sedlo, neskory vecer/rano).SAD ZV ma jednotne chrona, takze si vies domysliet.
Re #42792 Peon: dopravca je Hribik, bol aj v Novom case. Na starej stranke mal k tomu informacie. Nikdy tu linku neprevadzkoval.
dadus
A ten Demian prekliaty sa tu ide posrať s kamerami, ale hlavná vec, že prístrešky na hlavnej stanici sú v takom stave v akom sú, ( najmä prístrešok 2 - smer BA) a tiež tam je kamera.. je to chujovina cele ?