Reakcia na: BB-Schuhu #42628:
Ja mám taký pocit, že by im zostalo zopár B932/E na výkon trolejbusovej/rakvabusovej zálohy, poprípade na iné účely (spomínaný SKI-BUS, zájazdy, zmluvná...), veď napríklad aj do Doky musí niečo jazdiť, nie? Či im na tieto účely zostanú B961? Ale zase to sú automaty. S tým robiť SKI-BUS by nebola žiadna výhra... Proste nedokážem si predstaviť, že by DPMBB nemal ani jeden autobus.

brefos
? ? ?
Návrhy cestovných poriadkov autobusových liniek
prímestskej dopravy s platnosťou od 12.12.2010
http://web.sadzv.sk/pages/cest_pal/index121210x.htm
Medzinárodné linky. Platnosť: od 12.12.2010
http://web.sadzv.sk/pages/mal_zv_11/index.htm
Diaľkové linky v rámci SR. Platnosť: od 12.12.2010
http://web.sadzv.sk/pages/dal_zv_11/index.htm ?