Reakcia na: kallokallo1 #42550:
ok, priznám sa, že nemám odsledovanú dennú výpravu na 100%. Ale pokiaľ sa niečo zaujímavého udeje (napr. nový bus v premávke), treba napísať do DF a budeme múdrejší všetci.
a nevies kedy pridu tieto trolejbusy do bb ?
m@rtin
na čelním okně je číslo 002, ne 1002. Pro Banskou Bystrici jsou v tuto chvíli vyrobeny dva funkční trolejbusy 30Tr. Na té fotce je ten druhý. Nenapadlo by mě, že to nikoho nenapadne.