Reakcia na: Sedemstovka #42433:
Mimochodom zabudol som ešte aj ZV-309BI... Zachvílu budú všetky bez výzdoby.. Potom prídu ďalšie plynové paródie na autobus, ktoré sa už pre istotu ani zdobiť nebudú... A môžeme čakať fádne vozy bystrickej MHD, všetky rovnaké, na jedno kopyto a ani jeden výnimočný... Ach, jako já ❤ tohoto dopravcu.... ?
kvorka
A včera som si všimol kĺb DPMBB BB-715(6)BE, že má na zadnom čele reklamu bez výrezu na číslo linky, takže už aj tento dopravca hrá s nami hru "hádaj aká som linka"?