Luk ja som myslel vseobecne ked sa robi napriklad aj frezovanie vozovky, ako to bolo v pripade cesty od Severnej na Karlovo.Robili to v najvacsej premavke
Do vianoc ďaleko. Postaviť pár stĺpov a naťahať drôty nie je nijak časovo náročné. Problémom je tá cesta (stojí 16 melónov). Som zvedavý, kedy bude výluka trolejov na Podháji.
#3989:
Diago ?
Hribik - 250
Moravcik - 246
SAD BA - 280!
SAD BJ +MTK - 266
vraj je SAD LM lacnejsi #3991: viem o tom a cenim si to
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Danny
Kruhovy objazd zrusil zapchy -VRAJ. Az na to ze smerom od Slovenky tam pred 8:00 stoji doprava uz pri pripojke z vypadovky!