Reakcia na: PIT #39430:
mysliš tym stratovým výkonom to že 22/21 26 a ine spoje jazdia spolu s trolejmy skoro na tej istej trase ?... Ja tam nevidim nič zle neni to ako za čias SAD BB ktora obierala ludi o peniaze lebo AD a TTD fungovala na system po mesto prestup na troleje a spät to iste.. K citelisom ako si sam povedal nepriamo citelisi splnaju to načo su určene.
Doplnikm PFM10: citelisi su zlato pre ludi odkázaných na vozík !..
aress
Busy na trolej.linkach jazdia možno preto,že na trolejbusoch niečo je a dopravca neoznamil...