Reakcia na: BB-Schuhu #39293:
mesto a kraj si v tomto môžu ruky podať: neviem či nesledujú už ani RNDr. Iľka, lebo to čo vidno z okne dnes na ceste, je úbohosť. Nuž ale v našich končinách bežná vec, že slovo "prakvapil nás" je väčšinou spájané na strane podmetu so SNEHOM a na strane PREDMETU s cestármi. ?
brefos