Reakcia na: DADORIUS #39173:
Áno splatia ale nie oni. Je pekné sa pýšiť cudzím perím. Ja neobhajujem DPMBB ale obhajujem zachovanie trolejbusov. A nechcem podporovať neekologickú dopravu.
. Neboj budem sa snažiť, aby sa táto zbraň využila.
Prečo si BB sad-ka nenárokuje od SAD Zv peniaze za využívanie AS?
DADORIUS