Reakcia na: LUK #3882:
som ani nevedel, že existuje taká fajn stránka...Ja furt chodím na www.zelpage.goo.cz a pritom na Slovensku máme stránku o vlakoch aspoň takú dobrú, ak nie lepšiu ?
Najbližší update bude nový CP L98 a výprava podľa LUKa.
LUK
nabudúce prosím o nespochybňovanie kvality môjho zraku ? ? , lebo
1006
po GO
s UniBankou
dnes na L1!!!
?