a len taký malý dodatok k nedávnej diskusii o EMteste...včera poobede na L21 do Sásovej...teta pri druhých dverách chcela lístky pre 3 osoby, neviem čo tam "šantila", ale strojček sa rozhodol po svojom... ? vypľul jej lístok, že cestovné 0,00 ? a ani jej nič neodrátal,takže musela za vodičom a ten jej musel vytlačiť....tak ja len tak, že ozaj sú to smiešne strojčeky,...alebo možno ľudia tam s nimi vedia kdečo dorobiť občas. ?
podla na den ako kazdy iny... jedine coby mna potesilo by bol vyjazd aspon jedneho noveho troleja co je vsak nerealne
BB-Schuhu
Dovolím si však jednu poznámku. Prečo je tu na iMHD uvedená nová zastávka pod názvom "Pršianska terasa I." keď v oficiálnych CP je "Pršianska cesta I." Podľa popisu polohy tejto zastávky sa prikláňam k oficiálnemu názvu v riadnych CP. Totiž Pršianska cesta sa nenachádza na Pršianskej terase, ale v Radvani.