Reakcia na: BB-Schuhu #37639:
...čo by bolo v hrubom rozpore so zákonom č.462/2007 ("Zamestnávateľ je povinný rozvrhnúť pracovný čas vodiča pravidelnej osobnej dopravy tak, aby mal po štyroch hodinách času jazdy prestávku v práci najmenej30 minút..."), takže buď sa vodiči striedajú, niekde na trase sú aspoň dve 15min. prestávky alebo to vyzerá na pekný tip pre inšpektorát práce...
BB-Schuhu
Zastávka "Na hrbe" už kedysi existovala a v porovnaní s "Rázc. Kynceľová" bol ten rozdiel, že zastávka sa nachádzala PRED odbočením na Senicu (v smere od ČSAD). Doposiaľ sú viditeľné aj obojstranné niky. Zastávka sa objavovala na linke do Balážov ešte v začiatkoch 90-tych rokov. Preto si myslím, že touto zmenou bude obnovený stav spred 20 rokov. Ale pripomínam, ide len o moje tušenie...