Reakcia na: Janka1 #37600:
Áno, medvede sú vďačnou témou na vyprávanie a veľmi dobre sa hovoria zážitky - no na druhej strane, keď to človek v danom momente prežíva, pocity sú úplne inakšie a to nehovorím, keď nebodaj dôjde aj ku konfliktu.
BB-Schuhu
Re #37582 Janka1: Kebyže len tých 41 rokov... Sledujem vývoj dopravy od samotného počiatku - t.j. autobusovej dopravy po r. 1920 (už takmer 90 rokov) a železničnej dopravy v našom regióne po r. 1871.
Re #37584 brefos: Ej, dobre si to napísal, páči sa mi to