Reakcia na: BB-Schuhu #37579:
a radšej chodím vlakom, t.j. cca 11 min cesta + môžeš si kúpiť týždenník na 7 dní so zľavou, keď sa rozhodnem ísť busom jazda trvá trvá raz toľko + žiadna zľava, ešte si priplatím, lebo prestupujem z MHD na prímestskú, čiže ani časová zľava, nič....výhodnejšie železnice pre každodenných cestujúcich ...po každej stránke. Chodila som busom, keď to ešte mala BB a platila zľava na prestup, ako to zobrali SAD ZV, sa neoplatí... ?
Janka1