Reakcia na: Janka1 #37563:
Robí sa síce všeličo, ale v tomto prípade ide o ten istý bus. GO v takomto rozsahu sú štandardnou záležitosťou, boli prevedené takmer na všetkých busoch MHD ZH a MHD ZV (vo ZV navyše aj splynofikované). Je to všetko pekné, ale na druhej strane tie autobusy už majú svoj vek a oddiaľuje sa tým nákup nových vozidiel.
810zssk