Reakcia na: S499.1023 #37518:
tak by to malo byť, že nástup 1.-vými a výstup 2.-hými.. ? , ale myslíš, že tí ľudia by to pochopili, všetci, ten systém ? Je to dobre myslené, ale v praxi to zrejme nie je také jednoduché zrealizovať ....VŠETKÝMI treba ...a neviem, prečo sa to tu zbytočne komplikuje.... ? , si myslím ja ?
, ani nove vyluky nerobili.
Len tych prispevkov mohlo byt menej.
tie nočáky mali svoje čaro
router
Re #37505 Janka1: ja si myslim, ze lepsie by bolo nastupovanie prvymi a poslednymi dverami, ked sa ma uz nastupovat prave 2 dverami. kebyze sa nastupuje tretimi, tak sa ludia rozdelia vacsina sa posadi vzadu a potom sa postavi do "kruhu" a znepriechodni ho a zadok ostane prazdnejsi. kebyze sa nastupuje uplne vzadu a uplne v predu, tak sa ludia "stretnu" vstrede a autobus bude rovnomerne naplneny.