Reakcia na: Janka1 #37409:
No môžem Ti povedať, že situácia, ktorú si popísala, by bola v Nitre "na vyhazov", prípadne nejaké polročné obdobie bez prémií. Také chovanie vodiča ani nemá zmysel komentovať, nieto tolerovať.
No dobre neskočím, hodím rupsak pred vozidlo ?
810zssk
Vzdy sa snazim platit co najpresnejsie, ale obcas to nejde..