Reakcia na: brefos #37401:
bože, hádam nebudeš riskovať život....pre takého uja a možno vás naozaj nevidel na zastávke...ste boli neviditeľní všetci, vieš niekomu ani okuláre nepomôžu...a ujo z Očovej.., hm, neviem, radšej by som nečíhala...skôr by som napísala sťažnosť, keď už... ☺
draxter