Reakcia na: Bubak #37350:
Myslím, že keby som si mal vyberať medzi kĺbovým Citelisom a Sorom, z pohľadu cestujúceho by som asi skôr bral ten Sor, pokiaľ by bol ponúkaný v štvordverovom prevedení. NB18 ma prekvapil tým, má predsa len trochu lepší interiér (tým nechcem povedať že dobrý, len že trochu menej zlý:-). A o kvalite Citelisov a ich záručného servisu som v poslednej dobe tiež počul rôzne veci...
kocurik