Reakcia na: S499.1023 #37358:
nechcem tu hovoriť o konkrétnych ľuďoch, lebo to nie je voči nim fér. Nie je to o ňom - je to o politikoch. Za jeho riaditeľovania však bola možnosť aspoň z nejakej časti presadzovať nové myšlienky, čo by v iných podnikoch určite nebolo možné. Nie na všetko boli peniaze, ale čo sa spraviť dalo, tak sa aj umožnilo. Myslím si, že za iných okolností by sa tu, v BB, dal vytvoriť raj na zemi. Na túto tému sa ale už nebudem vyjadrovať, lebo každé takéto moje vyjadrenie môže kohokoľvek ohroziť a to si nechcem zobrať na svedomie.
JJ