Reakcia na: S499.1023 #37358:
nechcem tu hovoriť o konkrétnych ľuďoch, lebo to nie je voči nim fér. Nie je to o ňom - je to o politikoch. Za jeho riaditeľovania však bola možnosť aspoň z nejakej časti presadzovať nové myšlienky, čo by v iných podnikoch určite nebolo možné. Nie na všetko boli peniaze, ale čo sa spraviť dalo, tak sa aj umožnilo. Myslím si, že za iných okolností by sa tu, v BB, dal vytvoriť raj na zemi. Na túto tému sa ale už nebudem vyjadrovať, lebo každé takéto moje vyjadrenie môže kohokoľvek ohroziť a to si nechcem zobrať na svedomie.
Bubak
Ale SORík NB18 je vpoho, "naše" v Nitre fungujú a mne, ako cestujúcemu, sa celkom páčia. Ak sa mám pravdu povedať, tak sú mi teraz bližšie ako došlé Van Hooly AG300 New (rok výroby 2002).
Tu je mojich 8 fotiek NB18 z NR: http://www.flickr.com/photos/bubakslovakia/tags/nb18/ ?