Reakcia na: irizar #37363:
Nové verzie SORov sa mi už celkom pozdávajú (C 12, NB 12, resp. NB 18 ale v štvordverovom prevedení). Avšak. Neviem ako ostatným, ale mne sa tie kolesá zdajú strašne maličké v porovnaní s Karosami a v tom vidím dosť veľký problém pri premávke v extrémnych podmienkach BB počas snehovým kalamít.
JJ
1) Autobusy do BB ešte nedorazili a čo s nimi bude ... neviem.
2) Či sa budú čerpať fondy na troleje? neviem - osobne si myslím, že nie ... však teraz už na čo.
3) Čo sa týka CP - ťažko k tomu čokoľvek povedať, keďže opäť poznať terajšie zámery podniku, je už nemožné.
Osobne si myslím, že MHD v BB končí. Kopu vecí sa v DP robilo na kolene, ale robilo, lebo bol záujem, keď každý vedel, že to má ešte nejaký zmysel. Teraz si už však neviem predstaviť, že sa veci na prospech kvality budú aj naďalej robiť, čo i len na kolene ... žiaľ. Ja osobne mám ešte v auguste na pláne nejaké veci, aby aspoň dačo po mne ostalo a potom sa to už prenechá tým najkvalitnejším a najprogresívnejším