Reakcia na: Lienka1 #37299:
a keby aj, jeden zanedbaný autobus hore - dole.... ? sa mi už dávno nestalo, aby som si zašpinila v buse biele oblečenie, už si išla autobusom v Rimavskej Sobote, alebo Brezno - Telgárt ? ? tak tu je to fajn ?
Janka1
Inac toto forum a cela tato stranka je velmi dobra, clovek sa tu dozvie vela veci co by inak nevedel,rada to tu citam a pacia sa mi aj tie fotky autobusov aj tych starsich , ludia co to tu robite,tak je to fajn a dufam, ze este dlho bude....