Reakcia na: Janka1 #37180:
Asi tak dáko, čo sa týka vodiča autobusu. Keď sa pomýli výpravca, výhybkár, alebo rušňovodič tak to môže zle dopadnúť.Re #37181 Janka1: Za riadnej prevádzky je vypravenie vlaku na inú trať takmer nemožné. Takže môžeme bezpečne používať železnice. Ja osobne radím železnice medzi najbezpečnejší spôsob prepravy.
expresbb
Re #37165 Janka1: Rušňovodič sa v tomto pomýliť nemôže. Lebo jeho koľajnice nepustia. Keď sa robila elektrifikácia, tak sa raz podarilo pustiť vlak namiesto do Brezna išiel smerom do Kostiviarskej. Našťastie sa rušňovodič zbadal a zastavil vlak. A bol veľký prúser.
Re #37167 Janka1: ee, všetky osobáky nekončia vo ZV.