Reakcia na: PIT #37081:
"Podnik bude v strate zrejme aj tento rok (pozn. akurát že to zapríčinilo protiprávne konanie SAD ZV a neustále úmyselné kroky jej kamarátov na MsÚ, aby to tak bolo ďalej)" - Chces povedat ze v mestach kde SAD ZV nie je su dopravne podniky v zisku?
Neviem v akom je to štádiu teraz, ale ako sledujem tak sa to nijako nepohlo dopredu. Myslím za posledný polrok.
Overili si ze karta bola zosnimana ale vraj to musia aj tak nahlasit a ja si mam uplatnit reklamaciu o dopravcu. Preto sa vas chcem opytat ako by som mal postupovat resp ci mate s tymto nejake skusenosti. Vopred dik.
lyman