Dávam do pozornosti všetkým, ktorí by ma zháňali (napr. ohľadom histórie): Až do 26. júla budem odcestovaný v Českej republike, takže nebudem dostupný ani tu v diskusii, ani na mailovej adrese. Ostatné záležitosti vybavím po mojom návrate.
Na rýchlo som porovnal nový CP L70, ale žiadnu zmenu som nezaregistroval. Takže tam bude len nejaká maličkosť, možno ani nie podstatná.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
draxter