ja osobne si myslím, že najlepšie by bolo keby zostali cestovné poriadky ako boli. Myslel som, že horšie sa už spraviť nedajú, ale ajhľa, múdri ukázali, že sa to ešte dá. A to ešte aj troleje nie sú boh vie ako vyriešené. Však uvidíme čo sa bude diať po prázdninách. Možno bude ešte horšie
trosku klidek pozorujem uz dlhsie diskusiu a si vasnivy diskuter a robis zo seba velkeho prebornika na dopravu...mozem otazocku pracujes v nejakej dopravnej spolocnosti alebo si expert na vytvaranie CP? vytvoril si uz nejake?
BB-Schuhu
1. Linka č. 90 je expres, ktorému už bez tak v poslednom období nasekali milión zastávok. Pomaly bude jazda L90 trvať tak dlho ako aj 21+22.
2. Lazovná je veľmi blízko Severnej.
3. Lazovná je veľmi málo využívaná aj pre L24, 25 atď. a nieto ešte pre L90.