Reakcia na: PIT #36882:
nic v zlom ale pocuj tebe sa uz hadam aj sniva o tej MHD
trosku klidek pozorujem uz dlhsie diskusiu a si vasnivy diskuter a robis zo seba velkeho prebornika na dopravu...mozem otazocku pracujes v nejakej dopravnej spolocnosti alebo si expert na vytvaranie CP? vytvoril si uz nejake?
JakuB FilO
Príklad:
Do 30.6.
9:27
10:27
11:27
Od 1.7.
9:27
9:57
11:27
11:57