A este mensim uspechom je mozno linka 8. Ale urcite aj tu po case zrusia lebo nebudu mat dost cestujucich.Dobra blbost je tiez ze vytvorením linky 8 sa obmedzili linky 6 a 7. A v kuse rozhoduju ci 26 bude chodit na tulsku alebo internatnu. Nech to nechaju tak.
Čata SAD ZV videná cca 11:30 na Usvite
burz
- linky SAD Zvolen: http://vhd-zvolen.ic.cz/MHDBB/Schema_07_2009_SAD.pdf
- linky DPmBB: http://vhd-zvolen.ic.cz/MHDBB/Schema_07_2009_DP.pdf
- trolejbusy: http://vhd-zvolen.ic.cz/MHDBB/Trolejbusy_07_2009.pdf
- minibusy: http://vhd-zvolen.ic.cz/MHDBB/Minibusy_07_2009.pdf