Je blbost ako vymisleli CP linky 101. Ked som siel s Partizánskej cesty tak som ho pozeral. Cez víkendy nechodí každu hodinu ale kazdé dve a to tak ze v tej hodine dva krát
Príklad:
Do 30.6.
9:27
10:27
11:27
Od 1.7.
9:27
9:57
11:27
11:57
Príklad:
Do 30.6.
9:27
10:27
11:27
Od 1.7.
9:27
9:57
11:27
11:57
Čata SAD ZV videná cca 11:30 na Usvite
Danny
Re #36851 Ali B.:K linke 24: su to proste profici! Zrusili 1 rovnaky spoj kazdu hodinu rano a poobede. V tom najvytazenejsom case! Je umenie zrusit spoj cca 6,7:25 rano (smer centrum) a zase je umenie zrusit podvecerny spoj tak, ze je celu hodinu diera! (pred 18.h)
Darmo, Bryndziari su prebornici.
Este treba posledovat, ci zostali tie skvele doobedne vlaciky (vsetko chodiace naraz)