Je blbost ako vymisleli CP linky 101. Ked som siel s Partizánskej cesty tak som ho pozeral. Cez víkendy nechodí každu hodinu ale kazdé dve a to tak ze v tej hodine dva krát
Príklad:
Do 30.6.
9:27
10:27
11:27
Od 1.7.
9:27
9:57
11:27
11:57
Príklad:
Do 30.6.
9:27
10:27
11:27
Od 1.7.
9:27
9:57
11:27
11:57
Čata SAD ZV videná cca 11:30 na Usvite
BB-Schuhu
Zrušené zastávky od 1.7.2009:
- Štiavničky, plaváreň
- Školská
- Astrová
- Graniar
- Autobusová stanica
- Parkovisko MsÚ
- Kuzmányho
Nové zastávky od 1.7.2009:
- Mestský úrad