Ďalšie schémy liniek:
- linky SAD Zvolen: http://vhd-zvolen.ic.cz/MHDBB/Schema_07_2009_SAD.pdf
- linky DPmBB: http://vhd-zvolen.ic.cz/MHDBB/Schema_07_2009_DP.pdf
- trolejbusy: http://vhd-zvolen.ic.cz/MHDBB/Trolejbusy_07_2009.pdf
- minibusy: http://vhd-zvolen.ic.cz/MHDBB/Minibusy_07_2009.pdf
- linky SAD Zvolen: http://vhd-zvolen.ic.cz/MHDBB/Schema_07_2009_SAD.pdf
- linky DPmBB: http://vhd-zvolen.ic.cz/MHDBB/Schema_07_2009_DP.pdf
- trolejbusy: http://vhd-zvolen.ic.cz/MHDBB/Trolejbusy_07_2009.pdf
- minibusy: http://vhd-zvolen.ic.cz/MHDBB/Minibusy_07_2009.pdf
Čata SAD ZV videná cca 11:30 na Usvite
BB-Schuhu
V úseku Námestie slobody - Tatranská sa zlepšuje pôvodný interval 20/30/30 na nový interval 15/20/25 (L26+28).
S tým zrušením nočných liniek od 1.7 mám pocit, ako keby sa opakovala história spred mnohých rokov. Aj tak si myslím, že dlho bez nočákov nevydržíme a po istom čase tu budú zas... ?