no to sa mi nezda. doteraz chodila zo starej sasovej hore na karpatsku a potom na rudohorsku. teraz to je opacne. zo starej sasovej ide na rudohorska posta, rudohorska stred a karpatska. a opacny smer presne opacne.
Som zvedavy, kedy ti retardi zverejnia novy CP! V stredu rano o 5:00 musim cestovat na zel. stanicu! A teda moja linka 20 je otazna. Bodaj by ich slak trafil! (na zastavkach stale nic nie je)
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
router