Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Kami #36830:
Nevykrucaj sa zo zodpovednosti a vrat vyplatu!
to sa linka 20 bude tocit hore na karpatskej? v spicke to bude asi dost problem nie?
Reakcia na: PIT #36837:
nezmyselnost a hadzanie si kockou pokracuje... ?
Reakcia na: PIT #36837:
Dočkal si sa skôr. Ja že až poobede ?
Reakcia na: Danny #36829:
L20 zachádza obojsmerne na ŽST.
Tak najskvelejší sa zobudil JEDEN DEŇ pred začiatkom platnosti zmien.
Nové CP: http://web.mhdbb.sk/cp_mhdbb/index.htm
Reakcia na: brefos #36832:
asi ano ked JS videl 28.6. oznam ze sa rusia linky 41 a 90, a neskor to uz nevidel.

Ale inak je to hlupost, niekto zle videl.
Reakcia na: Kami #36831:
Vďaka za upozornenie a tiež za nahodenie nových CP.
Reakcia na: brefos #36833:
Ja si už začínam myslieť, či oni náhodou nezabudli že majú zmeniť CP. Bude sranda, ak v stredu ráno pôjde L26 na Tulskú... ?
Vidím že naozaj SADZV to má v paži s CP. ☺
Reakcia na: Kami #36830:
Naozaj niekto mení novinky, teda záškodník ❓
Reakcia na: BB-Schuhu #36808:
a spoj 66/6 z Oraviec sa posuva zo 4:40a na 4:30a.
Reakcia na: Danny #36829:
vid #36821

Ale rad by som vedel aky zaskodnik, plateny SAD Zvolen, nam meni novinky bez toho aby zanechal nejake stopy. 😃
Reakcia na: Kami #36828:
Ty si mily 🙂 To abych isiel 4:45 pesobusom na stanicu a plny kramov 🙂 Teda kramy maju damy, no myslel som haraburdy 😃

A co je JS?
Reakcia na: Danny #36826:
pesobus to isti. Alebo sa spytaj JS.
Reakcia na: BB-Schuhu #36822:
ta platnost "do" mala byt pri starom CP.

Re #36823: vdaka, opravene.

Re #36825 brefos: a co by si este chcel vediet. JS napisal ze sa rusia linky c. 41 a 90, len vodici o tom este nevedia. 😉
Som zvedavy, kedy ti retardi zverejnia novy CP! V stredu rano o 5:00 musim cestovat na zel. stanicu! A teda moja linka 20 je otazna. Bodaj by ich slak trafil! (na zastavkach stale nic nie je)
Reakcia na: BB-Schuhu #36820:
Možno to nemá ani kto nahodiť. Takže v stredu ráno treba pozerať, aké čísla sa zjavia v uliciach ?
Reakcia na: quark1408 #36819:
No veru si im teda pomohol. Teraz budú ešte rýchlejší. Len aby to nebolo až v stredu doobeda ?
Reakcia na: BB-Schuhu #36822:
Pri L102 som objavil ešte jednu chybičku - posledný spoj zo Sásovej ide v "x" o 21:25H (napísané je 21:55H).

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.