Som zvedavy, kedy ti retardi zverejnia novy CP! V stredu rano o 5:00 musim cestovat na zel. stanicu! A teda moja linka 20 je otazna. Bodaj by ich slak trafil! (na zastavkach stale nic nie je)
Pri L102 som objavil ešte jednu chybičku - posledný spoj zo Sásovej ide v "x" o 21:25H (napísané je 21:55H).
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Danny