Reakcia na: 810zssk #36743:
Tie zachádzky v princípe problémom nie sú (ako hovoríš, priamo to vyplýva z charakteru týchto liniek), ide len o to, či ich cestujúci využívali. V tejto súvislosti ma troška mrzí zrušenie zachádzky na Štiavničky. Nehovorím, že zastávka bola extrémne vyťažená, ale podľa mňa si na to ľudia po dlhom čase ako-tak zvykli a teraz si budú musieť odvyknúť... Ja som teraz veľmi zvedavý na autobusové CP od SAD ZV. A celkom ma zaujíma aj riešenie MHD na Internátnej + linka Sásová-Radvaň.
expresbb