chcem sa spytat ako to je so studenstkou zlavou cez prazdniny.
minuly rok v septembri ked som si vybavoval preukazku na zlavu sa ma tetuska spytala kolkak som, a mna nenapadlo preco sa to pyta a povedal som ze stvrtak. pravdepodobne z toho dovodu mi na preukazku napisala platnost len do 30.6.2009. neviem preco, kedze aj kebyze nejdem na vysoku skolu, do konca augusta som vsade evidovany ako student. zapis na vysoku mam az 8.7. a na strednej uz niesom. ako mam jazdit mhd do 8.7. ak mi na vyske nedaju ziadne potvrdenie aj cele prazdniny?
minuly rok v septembri ked som si vybavoval preukazku na zlavu sa ma tetuska spytala kolkak som, a mna nenapadlo preco sa to pyta a povedal som ze stvrtak. pravdepodobne z toho dovodu mi na preukazku napisala platnost len do 30.6.2009. neviem preco, kedze aj kebyze nejdem na vysoku skolu, do konca augusta som vsade evidovany ako student. zapis na vysoku mam az 8.7. a na strednej uz niesom. ako mam jazdit mhd do 8.7. ak mi na vyske nedaju ziadne potvrdenie aj cele prazdniny?
Petik